rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Przed turniejem 08.03.2009

PRZED I TURNIEJEM

Zakończona została rejestracja drużn do pierwszego turnieju Polskiej Ligi Rugby na Wózkach w sezonie 2009, który rozegrany zostanie w dniach 20-22.03.2009 r. w Radomiu.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 13 drużn, które zostały przydzielone do grup zgodnie z Regulaminem Ligi.

Grupa A

Grupa B

Grupa C

1. Sitting Bulls
2. Flying Wings
3. Four Kings
4. Grom Ostrów
5. Jeźdźcy

1. X Team
2. IKS Atak
3. Piecobiogaz
4. Four Kings II

1. Garbate Anioły
2. Brave Snails
3. KS Devils
4. TetraGryf

Zasady rozgrywania turnieju określa regulamin PLRnW na sezon 2009 dostępny na stronie

Zakwaterowanie:
    1. Hotel GROMADA, ul. Narutowicza 9
    2. Hotel GROMADA, ul. Bulwarowa 15
Hala Sportowa: AGA, ul. 1905 roku 21.

 Składy drużn zgłoszone na turniej

Sitting Bulls

  1. Bawej Marcin
  2. Dutkiewicz Łukasz
  3. Kaproń Marek
  4. Księżak Michał
  5. Rzegucki Sławomir
  6. Sieńko Ireneusz
  7. Szkwara Tomasz
  8. Węgrzyn Franciszek

Flying Wings

  1. Gogosz Łukasz
  2. Horzępa Paweł
  3. Kapusta Krzysztof
  4. Koń Piotr
  5. Maciejko Mariusz
  6. Niewczas Michał
  7. Szostak Paweł

Four Kings

  1. Bartkiewicz Adam
  2. Biduś Tomasz
  3. Bugaj Patryk
  4. Gontarz Sławomir
  5. Michałowski Adam
  6. Rymer Dominik
  7. Solka Adam
  8. Sawicki Andrzej
  9. Zielski Bartosz

Grom Ostrów

  1. Godlewski Karol
  2. Gregorczyk Dariusz
  3. Koroś Zenon
  4. Koziołek Jarosław
  5. Olszewski Marek
  6. Szymandera Paweł
  7. Wilamowski Piotr

Jeźdźcy

  1. Bednarski Rafał
  2. Biniek Tomasz
  3. Hajduk Marcin
  4. Langer Sebastian
  5. Matysiak Artur
  6. Mościński Adrian

X-Team

  1. Budzyń Halina
  2. Drobnik Jarosław
  3. Górniak Sebastian
  4. Hudec Pawel
  5. Kaczyński Tomasz
  6. Kapelan Mirosław
  7. Kondela Lubos
  8. Kranz Krzysztof

IKS Atak

  1. Abram Daniel
  2. Bartczuk Piotr
  3. Dawidiuk Marek
  4. Kołakowski Ryszard
  5. Zadroga Krzysztof

Piecobiogaz

  1. Działach Wojciech
  2. Goebel Joanna
  3. Nowakowski Mirosław
  4. Napieralski Arkadiusz
  5. Radoński Grzegorz
  6. Wawrzoła Andrzej
  7. Żyła Jacek

Four Kings II

  1. Besowski Sławomir
  2. Gzoch Grzegorz
  3. Joński Ireneusz
  4. Kujawa Adam
  5. Mielczarek Katarzyna
  6. Mironowicz Robert
  7. Papis Grzegorz
  8. Szczygielski Artur
  9. Wanic Jacek
  10. Wietrak Dominik

Garbate Anioły

  1. Adamczyk Rajmund
  2. Gustaw Tomasz
  3. Kultys Waldemar
  4. Motyka Kazimierz
  5. Osak Kamil
  6. Wojciechowski Łukasz
  7. Zabrzuch Kamil

Brave Snails

  1. Abramek Mirosław
  2. Adach Piotr
  3. Chmiel Daniel
  4. Firlej Przemysław
  5. Jurek Artur
  6. Szyba Grzegorz
  7. Wełpa Rafał

KS Devils

  1. Kędziora Paweł
  2. Lewandowski Adrian
  3. Ostasz Dawid
  4. Pieczka Marek
  5. Suchański Patryk
  6. Wilczyński Krzysztof

TetraGryf

  1. Gawroński Daniel
  2. Gryglewski Łukasz
  3. Kacalski Piotr
  4. Radomski Zbigniew
  5. Rudawski Dawid
  6. Szczepankiewicz Mirosław
  7. Wesołowski Eryk


IWRF    |    Forum