rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Puchar Ligi 16.10.2008

Finałowy turniej Polskiej Ligi Rugby na Wózkach odbędzie się w terminie 13-16.11.2008 r. w Warszawie. Rozgrywki odbywać się będą w hali sportowo - widowiskowej TORWAR. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w Centrum Konferencyjno - Kongresowym przy ul. Bobrowieckiej 9.

Do turnieju awansowało 12 drużn, które walczyć będą w następujących grupach startowych:

GRUPA I

A
I. Flying Wings - Rzeszów
IV. Grom - Ostrów Mazowiecka
VI. Four Kings II - Warszawa
VII. Jeźdźcy - Borowa Wieś

B
II. Four Kings - Warszawa
III. Sitting Bulls - Katowice
V. Balian - Poznań
VIII. IKS Atak - Elbląg

Grupa II
IX. Piecobiogaz - Poznań
X. Brave Snails - Lublin
XI. KS Devils - Wrocław
XII. TetraGryf - Szczecin

Grupy zostały utworzone zgodnie z rankingiem drużn po III trunieju PLRnW.

Drużny na turniej zgłosiły następujące składy:

Grupa I

Flying Wings
  - Szostak Paweł - 2,0 pkt.
  - Niewczas Michał - 0,5 pkt.
  - Horzępa Paweł - 1,5 pkt.
  - Maciejko Mariusz - 2,0 pkt.
  - Kubicki Karol - 0,5 pkt.
  - Surmacz Tomasz - 0,5 pkt.
  - Kapusta Krzysztof - 2,0 pkt.
  - Gogosz Łukasz - 2,0 pkt.

Four Kings
  - Bartkiewicz Adam - 0,5 pkt.
  - Zielski Bartosz - 0,5 pkt.
  - Rymer Dominik - 1,0 pkt.
  - Solka Adam - 2,0 pkt.
  - Gontarz Sławomir - 2,5 pkt.
  - Biduś Tomasz - 3,0 pkt.

Sitting Bulls
  - Sękowski Sławomir - 2,0 pkt.
  - Bawej Marcin - 3,5 pkt.
  - Kaproń Marek - 3,0 pkt.
  - Szkwara Tomasz - 0,5 pkt.
  - Węgrzik Franciszek - 1,5 pkt.
  - Sieńko Ireneusz - 2,0 pkt.
  - Rzegucki Sławomir - 1,5 pkt.
  - Rocki Rafał - 2,0 pkt.

Grom
  - Szymandera Paweł - 2,5 pkt.
  - Gregorczyk Dariusz - 2,5 pkt.
  - WilamowskiPiotr - 2,0 pkt.
  - KoziołekJarosław - 1,0 pkt.
  - Godlewski Karol - 0,5 pkt.
  - Wilk Artur - 0,5 pkt.
  - Olszewski Marek - 0,5 pkt.
  - Koroś Zenon - 0,5 pkt.

Balian Team
  - Drobnik Jarosław - 2,5 pkt.
  - Kaczyński Tomasz - 4,0 pkt.
  - Kapelan Mirosław - 2,0 pkt.
  - Kranz Krzysztof - 1,0 pkt.
  - Górniak Sebastian - 0,5 pkt.
  - Hudec Pawel - 2,0 pkt.
  - Kondela Lubos - 2,0 pkt.

Four Kings II
  - Gzoch Grzegorz - 0,5 pkt.
  - Wietrak Dominik - 0,5 pkt.
  - Mironowicz Robert - 1,0 pkt.
  - Szczygielski Artur - 0,5 pkt.
  - Papis Grzegorz - 3,5 pkt.
  - Joński Ireneusz - 3,0 pkt.
  - Wanic Jacek - 1,0 pkt.
  - Michałowski Adam - 1,0 pkt.

Jeźdźcy
  - Bbiniek Tomasz - 0,5 pkt.
  - Kowalski Damian - 0,5 pkt.
  - Hajduk Marcin - 0,5 pkt.
  - Matysiak Artur - 1,0 pkt.
  - Bednarski Bafał - 1,5 pkt.
  - Langer Sebastian - 3,0 pkt.
  - Mościński Adrian - 3,0 pkt.

IKS Atak
  - Dawidiuk Marek - 1,5 pkt.
  - Kołakowski Ryszard - 1,0 pkt.
  - Abram Daniel - 2,5 pkt.
  - Bartczuk Piotr - 3,0 pkt.

Grupa II

Piecobiogaz
  - Nowakowski Mirosław - 0,5 pkt.
  - Działach Wojciech - 0,5 pkt.
  - Napieralski Maciej - 1,0 pkt.
  - Radoński Grzegorz - 1,0 pkt.
  - Żyła Jacek - 1,0 pkt.
  - Goebel Joanna - 2,0 pkt.
  - Andrzej Wawarzoła - 2,5 pkt.

Brave Snails
  - Jurek Artur - 0,5 pkt.
  - Adach Piotr - 2,0 pkt.
  - Abramek Mirosław - 2,0 pkt.
  - Kucharczyk Jan - 2,0 pkt.
  - Chmiel Daniel - 0,5 pkt.
  - Wilgusiak Jacek - 1,5 pkt.
  - Wełpa Rafał - 2,5 pkt.

KS Devils
  - Mikołajczyk Rafał - 0,5 pkt.
  - Kędziora Paweł - 1,0 pkt.
  - Suchański Patryk - 2,0 pkt.
  - Wilczyński Krzysztof - 1,5 pkt.
  - Kaczmarek Michał - 3,0 pkt.
  - Lewandowski Sdrian - 0,5 pkt.
  - Ostasz Dawid - 4,0 pkt.

TetraGryf
  - Kacalski Piotr - 1,5 pkt.
  - Gryglewski Łukasz - 0,5 pkt.
  - Szczepankiewicz Mirek - 0,5 pkt.
  - Kieliszek Artur - 3,5 pkt.
  - Gawroński Daniel - 2,5 pkt.
  - Radomski Zbigniew - 2,0 pkt.

IWRF    |    Forum