rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl

 

Polskie drużyny Rugby na wózkach

____________________________________________________________

Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy I - Poznań od 2007 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik
Punktacja
1. Kosider Krzysztof 0,5 IWRF
2. Stefaniak Maciej
0,5 POL
3. Florkowski Sławomir

2,0 IWRF

4. Rocki Rafał 2,0 IWRF

5.

Sierakowski Paweł 2,0 IWRF
6. Henicz Arkadiusz 2,5 POL

Trener: Rocki Rafał

Miejsce i czas treningów:

Sala gimnastyczna w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi ul. Żonkilowa 34, Poznań

Poniedziałek, godz. 17:00-20:00 - Sobota, godz. 10:00-13:00.

____________________________________________________________  

 Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy II - Poznań od 2014 roku
____________________________________________________________

 


Zawodnik Punktacja
1. Górniak Sebastian 0,5 POL
2. Twardowski Łukasz 0,5 POL
3. Napieralski Maciej 1,0 IWRF
4. Borejko Marcin 1,5 R IWRF
5. Sikora Bartosz 2,0 POL
6. Ratajczak Piotr 2,0 POL
7. Gontarz Sławomir 2,0 IWRF
8. Kaczyński Tomasz 3,5 POL

Trener: Henicz Arkadiusz

Miejsce i czas treningów:

Sala gimnastyczna w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Żonkilowa 34, Poznań

Poniedziałek, godz. 17:00 - 20:00, Sobota, godz. 10:00 - 13:00

____________________________________________________________

Brave Snails - Lublin od 2006 roku
____________________________________________________________

Drużyna rozpoczęła działalność w grudniu 2006 roku, a już w kwietniu 2007 roku wzięli udział w rozgrywkach PLRnW. Do chwili obecnej oprócz regularnych startów ligowych wzięli udział w wielu turniejach na terenie całego kraju. Zawodnicy Brave Snails i osoby związane z drużyną uczestniczyli w różnorodnych zgrupowaniach i szkoleniach. W miarę możliwości sami organizują zgrupowania i wyjazdy mające na celu podnoszenie umiejętności.

Drużyna prowadzona jest przez Stowarzyszenie Grupa Aktywnej Rehabilitacji Rekryteringsgruppen - Region Lubelski.

 
Zawodnik
Punktacja
1. Chmiel Daniel
0,5 POL
2. Jurek Artur
0,5 POL
3. Woźniak Ewa
1,0 POL
4. Wilgusiak Jacek
1,5 POL
5. Kucharczyk Jan
2,0 POL
6. Pstyga Konstantyn 2,5 POL
7. Zaborek Mateusz 3,5 POL
8. Grzywacz Marcin
1,0 R POL
9. Kotuła Łukasz 0,5 POL

Trener: Malec Krystian

Miejsce i czas treningów:

Hala Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Chodźki 15, Lublin

Piątek, godz. 18:00-20:00

____________________________________________________________

Dragons Küschall - Katowice od 2010 roku
____________________________________________________________

 


  Zawodnik Punktacja
1. Kowalski Damian 0,5 POL
2. Buczek Łukasz 0,5 POL
3. Mikulski Marcin 0,5 POL
4. Pawela Piotr 0,5 POL
5. Rutkowski Waldemar 0,5 POL
6. Kapelan Mirosław
1,5 POL (2,0 IWRF)
7. Bielska Daria
2,0 IWRF
8. Suseł Aleksander 3,5 R POL
9. Stefanów Sławomir 2,0 R POL
10. Szwej Marcin N
11. Wala Wojciech 3,5 POL

Trener: Kania Damian

Miejsce i czas treningów:

Hala Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 9 w Katowicach-Panewnikach, ul. Panewnicka 172

Wtorek, godz. 16:00 - 20:00

___________________________________________________________

Flying Wings I - Rzeszów od 2003 roku
___________________________________________________________

  Zawodnik Punktacja        
1. Kubicki Karol 0,5 IWRF
2. Stasicki Adam
1,0 POL
3. Łachmanowicz Leszek 2,0 IWRF
4. Kapusta Krzysztof        2,0 IWRF
5. Szostak Paweł 2,0 IWRF
6. Horzępa Paweł 2,0 IWRF

Trener: Sochacki Artur

Miejsce i czas treningów:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Rejtana 30, Rzeszów

Czwartek, godz. 17:30 - 19:30

___________________________________________________________

Flying Wings II - Rzeszów od 2013 roku
___________________________________________________________

  Zawodnik Punktacja       
1. Niewczas Michał
0,5 POL
2. Hemerling Krzysztof
0,5 POL
3. Dębski Łukasz 1,0 POL
4. Lachcik Tomasz 2,5 R POL
5. Maciejko Mariusz 2,0 R POL
6. Koń Piotr 2,0 POL
7. Depciuch Tomasz 2,0 POL
8. Sokalski Piotr
1,5 R POL
9. Brudek Łukasz 2,5 IWRF

 

Trener: Sochacki Artur

Miejsce i czas treningów:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Rejtana 30, Rzeszów

Czwartek, godz. 17:30 - 19:30

____________________________________________________________

 Four Kings  - Warszawa od 1997 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik
Punktacja
1. Rokicki Emil 0,5 POL
2. Michałowski Adam 1,0 POL
3. Rymer Dominik  1,0 IWRF
4. Dzięcioł Jakub 2,0 POL
5. Witkowski Tomasz 1,5 IWRF
6. Bugaj Patryk
2,0 IWRF
7. Rybak - Sopalska Izabela
2,5 R POL
8. Wyszyński Tomasz NE

Trener: Zielski Bartosz

Miejsce i czas treningów:

Sala gimnastyczna przy Torze Łyżwiarskim Stegny ul. Inspektowa 1, Warszawa

Wtorek, godz. 15:30-18:00 - Czwartek godz. 16:00-19:00

____________________________________________________________

 Four Kings Old Stars - Warszawa od 2008 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik
Punktacja
1. Szczygielski Artur 0,5 POL
2. Gołębiewski Marcin 0,5 POL
3. Wietrak Dominik 
0,5 POL
4. Gzoch Grzegorz 0,5 POL
5. Mironowicz Robert
1,0 POL
6. Joński Ireneusz
3,0 IWRF
7. Papis Ryszard 3,5 POL
8. Stańczyk Wojciech 1,5 R POL

 

Trener: Zielski Bartosz

Miejsce i czas treningów:

Sala gimnastyczna przy Torze Łyżwiarskim Stegny ul. Inspektowa 1, Warszawa

Wtorek, godz. 15:30-18:00 - Czwartek godz. 16:00-19:00

____________________________________________________________

Grom - Ostrów Mazowiecka od 2005 roku
____________________________________________________________

 


Zawodnik
Punktacja
1. Godlewski Karol
0,5 POL
2. Koroś Zenon
0,5 POL
3. Blusiewicz Krzysztof 0,5 POL
4. Jachimczuk Andrzej 1,5 R POL
5. Zieliński Paweł
2,0 POL
6. Wilamowski Piotr 2,0 IWRF
7. Gregorczyk Dariusz
2,5 POL
8. Sienicki Tomasz 2,5 POL
9. Szymandera Paweł
2,5 POL
10. Lubiak Paweł N

Trener: Koroś Zenon, Wilamowski Piotr

Miejsce i czas treningów:

MOSiR w Ostrowii Mazowieckiej ul. Warchalskiego 3, Ostrów Mazowiecka

Poniedziałek, godz. 18:00-21:00

____________________________________________________________

IKS Jeźdźcy  - Mikołów od 2005 roku
____________________________________________________________

 


Zawodnik
Punktacja
1. Ramz Robert
0,5 POL
2. Lewandowski Łukasz
0,5 POL
3. Bieniek Tomasz 0,5 POL
4. Jachimiak Albert 0,5 POL
5. Matysiak Artur
1,0 POL
6. Niepsuj Łukasz 1,0 R POL
7. Skapczyk Kamil 2,0 POL
8. Pawluś Andrzej 1,5 R POL
9. Szałabski Łukasz
2,0 IWRF
10. Kaproń Marek 2,5 POL (3,0 IWRF)
11. Bawej Marcin 3,0 IWRF
12. Pieczka Marek
3,0 IWRF
13. Langer Sebastian 3,0 POL

Trener: Kozak Janusz, Mościński Adrian

Miejsce i czas treningów:

Hala Sportowa Bytom-Szombierki, ul. Kosynierów - Wtorek, godz. 18:00-21:00.

Zgrupowania - w każdym miesiącu IKS organizuje zgrupowania jedno- lub dwudniowe.

____________________________________________________________

Jokers - Bydgoszcz od 2009 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik
Punktacja
1. Durkalec Robert
0,5 POL
2. Krzyżanowski Robert
0,5 POL
3. Kranz Krzysztof
1,0 POL
4. Nadachewicz Michał
1,5 POL
5. Antonkiewicz Robert
2,5 POL
6. Grabowski Karol
2,5 POL
7. Bartczuk Piotr 3,0 POL
8. Przybysz Tomasz
3,0 POL
9. Samsel Mateusz
0,5 POL
10. Jakielaszek Artur 1,5 R POL

Trener: Jaromir Przybysz

____________________________________________________________

Diabły- Łódź od 2010 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik Punktacja
1. Domański Tomasz 0,5 POL
2. Drożdż Krzysztof 0,5 POL
3. Mikołajczyk Adam 1,5 POL
4. Kilman Dariusz 2,0 R POL
5. Gawryszczak Maciej 2,0 POL
6. Pińkowski Maciej 2,0 POL
7. Kluczny Paweł
2,5 POL
8. Matczak Adam 2,5 POL
9. Brożek Radosław 1,0 R POL
10. Korzewski Krystian N

Trener: Spychała Michał

Miejsce i czas treningów:

Hala sportowa XXXIII Liceum Ogólnokształcące ul. Kusocińskiego 116, Łódź

Środa, godz. 16:45-18:45, Piątek, godz. 16:30 - 18:30 (kondycyjne).

____________________________________________________________

Saint Sinners - Częstochowa od 2009 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik
Punktacja
1. Dutkiewicz Łukasz
0,5 
2. Szpak Przemysław 0,5 POL
3. Mikołajczyk Rafał 0.5 POL
4. Jasiński Konrad
0,5
5. Czerwiec Mateusz 0,5 POL
6. Krukowski Paweł 1,0 POL
7. Siwy Adrian
1,5 POL
8. Musiał Andrzej
2,0 R POL
9. Wilk Tomasz 2,0 POL (2,5 IWRF)
10. Konopka Rafał 2,5 IWRF
11. Kardacz Grzegorz 3,0 R POL

Trener: Kurzynoga Kamil

Miejsce i czas treningów: Hala Sportowo-Widowiskowa "POLONIA", ul. Dekabrystów 43, Częstochowa

Wtorek, godz. 19:00 - 21:00

____________________________________________________________

Sitting Bulls - Katowice - Racibórz od 1997 roku
____________________________________________________________

 



Zawodnik Punktacja
1. Księżak Michał
0,5 POL
2. Sosna Adam 0,5 POL
3. Sieńko Ireneusz 2,0 POL
4. Wengrzik Franciszek 2,0 POL
5. Jaroslav Filsák 2,0 IWRF
6. Rzegucki Sławomir 2,5 POL
7. Siwiec Wiesław 3,5 POL

Trener: Szkwara Tomasz

Miejsce i czas treningów: MOSiR w Knurowie, środa 17:00 - 20:00

____________________________________________________________

Strangers -  woj. Lubuskie od 2015 roku
____________________________________________________________

 
  Zawodnik Punktacja
1. Szczepankiewicz Mirosław 0,5 POL
2. Bortnowski Tomasz 0,5 POL
3. Dołbik Patryk 0,5 POL
4. Wilczyński Krzysztof 1,5 IWRF
5. Wojciechowski Emil 2,0 IWRF
6. Mazur Tomasz 2,5 POL
7. Sokólski Sławomir 1,0 R POL
8. Pawlak Kamil 2,5 R POL
9. Iwański Andrzej 2,0 R POL
10. Kopiec Michał 3,0 R POL
11. Wusiewicz Marcin 2,0 R POL

Trener: Doborzyński Wojciech
 
Miejsce i czas treningów: Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25A, Zielona Góra
Sobota 10:00 - 14:00

____________________________________________________________

START TetraGryf - Szczecin od 2006 roku
____________________________________________________________

 


Zawodnik
Punktacja
1.

Działach Wojciech

0,5 POL
2. Wojton Dawid 0,5 POL
3. Wesołowski Eryk 0,5 POL
4. Kacalski Piotr 1,5 POL
5. Białecki Tomasz 2,5 POL
6. Kieliszek Artur 3,5 POL
7. Andrzejak Krzysztof 3,5 POL
8. Wróblewski Radosław 3,5 R POL
9. Weterle Patryk 0,5 R POL
10. Bolałek Mariusz 2,0 R POL
11. Blahut Hubert 1,0 R POL

Trener: Bielecki Piotr

____________________________________________________________  

 AvalonExtreme -  Warszawa od 2016 roku
____________________________________________________________

 


Zawodnik Punktacja
1. Bartkiewicz Adam 0,5 IWRF
2. Książek Tomasz 1,5 POL
3. Besowski Sławomir 1,5 POL (2,0 IWRF)
4. Stankiewicz Piotr 2,0 POL
5. Błażejewski Mateusz 2,5 POL
6. Karbowiak Aleksander 2,5 POL
7. Koźlak Mariusz 2,0 POL
8. Gruba Marcin 3,0 POL
9. Janiszewski Adam
3,5 T
10. Biduś Tomasz 3,0 IWRF

Trener: Biduś Tomasz

 


  1. Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy I



IWRF    |    Forum