rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Saint Sinners zwycięzcą turnieju 29.05.2012

Niekwestionowanym zwycięzcą turnieju ligowego 24-26 maja został zespół Saint Sinners z Częstochowy, który wygrał wszystkie spotkania w grupie C. Dalej nie było już tak prosto. Tyle samo zwycięstw co porażek wywalczyły aż trzy zespoły: Brave Snails, Four Kings III oraz Tetragryf. Ostatecznie liczba zdobytych bramek wykazała, że drugie miejsce w grupie zajął zespół Four Kings III z Warszawy.

W grupie D najlepszy okazał się zespół Siedzące Konie, który spadł do tej grupy po ostatnim turnieju. Udowodnił tym samym, że jego właściwe miejsce jest w grupie C i w tej właśnie grupie będzie kontynuował swoje rozgrywki  w tym sezonie.

Z dużą przyjemnością oglądaliśmy zespół z Ukrainy, który tym razem przyjechał w pełnym składzie. Wszyscy jesteśmy zdania, że w tym zespole tkwi ogromny potencjał. Zawodnicy przyjechali wyposażeni w solidną wiedzę dotyczącą przepisów, czym sprawili dużą niespodziankę sędziom.

Organizacja turnieju możliwa była dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Wyniki meczów (kliknij)

IWRF    |    Forum