rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
I Turniej zakończony 08.04.2013

I Turniej rozpoczeliśmy wyjątkowo w zimowej atmosferze. Na szczęście duże ilości śniegu nie przeszkodziły naszym zawodnikom w dotarciu do Radomia, gdzie odbył się Turniej dla II Ligi. W piątek, podczas gdy zawodnicy omawiali ostatnie kwestie taktyczne w hotelu, nasi sędziowie wybrali się na halę, by przygotować boiska do rozgrywek.

Na turniej zostało powołanych sześciu nowych sędziów boiskowych, którzy odbyli szkolenie sędziowskie w zeszłym roku i na tym turnieju mogli szkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych już sędziów i Głównego Sędziego Polskiej Ligi- Karoliny Swobody. Życzymy głośnych gwizdków i pewności siebie na kolejnych turniejach.

Również dla wielu zawodników był to debiut na parkiecie. Wszyscy sportowcy walczyli dzielnie, jednocześnie obserwując bardziej doświadczonych zawodników. Wszyscy nowi zawodnicy otrzymali klasy sportowe podczas klasyfikacji, która odbyła się w sobotę. Mecze odbyły się zgodnie z harmonogramem i Turniej przebiegł bez większych zakłóceń.

W sobotę drużyny rozegrały mecze w systemie "każdy z każdym" w poszczególnych grupach. W drugiej kolejności rozegrane zostały mecze w "krzyżówkach", by ostatecznie w niedzielę zagrać o poszczególne miejsca w Grupie C i D. Pierwsze miejsce w Grupie C zajęła drużyna z Bydgoszczy - Jokers, a w grupie D - Quickie z Łodzi. Serdecznie gratulujemy.

Wyniki dostępne są: tutaj

Dziękujemy wolontariuszom, sędziom boiskowym i uczniom z V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Radomiu, pełniących rolę sędziów stolikowych, którzy sprawowali pieczę nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek.

IWRF    |    Forum