rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Four Kings I wysuwa się na prowadzenie 24.06.2013

W dniach 22-23 czerwca 2013 drużyny I-ligowe ponownie spotkały się w pojedynkach, aby walczyć o jak najwyższą pozycję w klasyfikacji generalnej. Sobotni dzień zaczął się trudnym meczem, gdzie zeszłoroczni Mistrzowie Polski - Balian zmierzyli się z Four Kings I. Oba składy walczyły do ostatnich sekund i po dogrywce warszawska drużyna wygrała 1 punktem. Dużą niespodzianką okazała się drużyna IKS Jeźdźcy, która po ostatnim turnieju weszła do grupy A i utrzymała swoją pozycję w tej grupie, wygrywając z drużyną Sitting Bulls.

Niedzielne deszcze nie przeszkodziły naszym sędziom i zawodnikom w kontynuowaniu turnieju. Sprawne gwizdki sędziów boiskowych, pełna koncentracja sędziów stolikowych oraz upór i chęć zwycięstwa naszych sportowców pozwoliły, żeby turniej przebiegł bez zakłóceń. Ranking po turnieju wygląda następująco:

Grupa A:                                          Grupa B:

1. Four Kings I                                  1. Grom Ostrów

2. Flying Wings I                               2. Four Kings II

3. Balian                                           3. Saint Sinners

4. IKS Jeźdźcy                                   4. TetraGryf

5. Sitting Bulls                                   5. Skorpion

Zgodnie ze spadkiem i awansem między grupami, w przyszłym turnieju drużyna Sitting Bulls wystąpi w grupie B, a skład Grom Ostrów powróci do grupy A.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami: Tutaj

Dziękujemy wszystkim sędziom boiskowym, sędziom stolikowym z V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu pod opieką Pani Agnieszki Gierwatowskiej oraz wolontariuszom, bez których turniej by się nie odbył. Przed nami przerwa wakacyjna i pragniemy życzyć wszystkim udanych urlopów. Do zobaczenia we wrześniu.

IWRF    |    Forum