rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Wyniki II Turnieju Polskiej Ligi Rugby na Wózkach 08.05.2016

Zakończyliśmy II turniej Polskiej Ligii Rugby na Wózkach w sezonie 2016.

W miniony weekend na hali MOSiR Karczew rywalizowało 6 II-ligowych drużyn, które walczyły o zajęcie jak najwyżej pozycji w turnieju, która pozwoli zblizyć się im do kwalifikacji na turniej dla najlepszych 8 drużyn Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. 

Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany co dostarczało wszystkim kibicom oraz drużynom niesamowitych emocji oraz wrażeń. Ostatecznie w finale spotkały się druźyny Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy II oraz Flying Wings II Rzeszów.

Po zaciętym początku meczu drużyna z wielkopolski obięła kilku punktowe porowadzenie, które pozwoliło im do samego końca kontrolować spotkanie. Należy również wspomnieć, że drużyna z Rzeszowa walczyła do samego końca lecz brak jednego z czołowych zawodników spowodowany kontuzją uniemożliwiła zbliżenia się do przeciwnika. 

W meczu o 3/4 miejsce zagrały drużyny Jokers Bydgoszcz oraz Saint Sinners Czestochowa. Od początku spotkania dużyna z Bydgoszczy zdominowała przecwnika co doprowadziło do spokojnego zwyciestwa. 

Turniej odbył się dzięki finansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacji PZU

 

Pełna tabela wyników: Pobierz

 

Ranking po turnieju:

1. Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy II

2. Flying Wings II

3. Jokers Bydgoszcz

4. Saint Seinners

5. Strangers

6. Diabły Łódź

Wszytkim drużynom gratulujemy wyników.

Ranking tego turnieju będzie decydował o rozstawieniu drużyn w kolejnym turnieju, który odbędzie się 10-12.06.2016r.

 

IWRF    |    Forum