rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Wyniki I turnieju w sezonie 2009 24.03.2009

Miesiące treningów, tygodnie przygotowań, jeden weekend i turniej zakończony. Znamy już zwycięzców pierwszych w tym roku rozgrywek.

Mimo pozornej stabilizacji, tabela ponownie przewróciła się do góry nogami. Drużna z Rzeszowa powoli wyrasta na potęgę. Do walki o podium włącza się coraz mocniejszy zespół z Ostrowii Mazowieckiej. Lublin swoją systematycznością w podnoszeniu kwalifikacji wypracował sobie w końcu miejsce w grupie B. Warto także podkreślić sukces drużny ze Szczecina, której udało się skutecznie odbić od ostatniego miejsca w tabeli.

Zmaganiom, mimo gorącej atmosfery, towarzyszyła dosyć niska temperatura otoczenia. Zawodnicy jednak byli zadowoleni z opóźnień w nadejściu wiosny, ponieważ, jak się okazało, niższa temperatura pozytywnie wpływa na nawierzchnię boiska, która pozostając twardszą, sprawia mniej problemów słabszym zawodnikom.

Serdecznie dziękujemy sędziom oraz ekipie organizacyjnej za wysiłek włożony w przygotowanie rozgrywek. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu pod opieką p. Agnieszki Gierwatowskiej, którzy od poprzedniego sezonu dzielnie wspierają nas w organizacji stolików sędziowskich.

 

IWRF    |    Forum