rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Wyniki IV turnieju PLRnW 20.06.2016

Dnia 10-12.06.2016 na hali sportowej MOSiR Karczew rozegrany został IV turniej Polskiej Ligii Rugby na Wózkach w sezonie 2016. W turnieju. W zawodach rywalizowało 6 drużyn, które rywalalizowało o mistrzostwo II ligi oraz awans do Pucharu 1-8. 

Wszystkie drużyny walczyły jak lwy prezentująć wysoki poziom rozgrywek co dostarczało wielu emocji wszystkim obserwującym niesamowite zmagania.W finale turnieju spotkały się druźyny Flying Wings II oraz drużyna z województwa lubuskiego Strangers. Obie drużyny miały jeden cel wygrać to spotkanie. Po zaciętej rywalizacji drużyna z Rzeszowa pokonała drużynę Strengers 39:31.

 W meczu o 3/4 miejsce zagrały drużyny Jokers Bydgoszcz oraz Saint Sinners, które zaprezentowały prawdziwą rywalizację Mecz do samgo końca był bardzo wyrównany. Zawodnicy walczyli do ostatniego tchu. W ostatnich minutach spotkania drużyna z Częstochwy obięła 2 punktowe prowadzenie co pozwoliło im zwyciężyć 38:36.

 

Turniej odbył się dzięki finansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacji PZU

 

Pełna tabela wyników: Pobierz

 

Ranking po turnieju:

 

Liga II

1. Flying Wings II Rzeszów

2. Strangers

3. Saint Sinners Częstochowa

4. Jokers Bydgoszcz

5. Balian Wielkopolska Chrzypsko Pniewy II

6. Diabły Łódź

 

Wszytkim drużynom gratulujemy wyników.

IWRF    |    Forum