rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Turniejowe nowinki 13.06.2008

W ubiegłym tygodniu zakończyła się rejestracja drużn do II Turnieju Polskiej Ligi Rugby na Wózkach w sezonie 2008.

Do Turnieju zgłosiło się 13 drużn, które podzielone zostały na 3 grupy zgodnie z zasadami awansu po I Turnieju, określonymi przez Regulamin PLRnW na sezon 2008. Podział na grupy wraz z harmonogramem rozgrywek znajduje się w załączeniu.

Zasady rozgrywania Turnieju określa Regulamin PLRnW dostępny na stronie www.rugby.far.org.pl Przypominamy o zmianach w Regulaminie, które nastąpiły po I Turnieju.

Zawody rozgrywane będą na Hali Sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie.

Informator dotyczący zakwaterowania drużn oraz sędziów wraz z godzinami wydawania posiłków udostępniony zostanie wkrótce.

Rozpoczęcie Turnieju:
Przyjazd drużn następuje w piątek, 27.06 we wskazane miejsce zakwaterowania. Kolacja dla wszystkich drużn przewidziana jest na godzinę 19:00. Jednocześnie informujemy, że jest to jedyna tura posiłku dla wszystkich uczestników Turnieju i kolacja po godzinach NIE będzie wydawana.

Spotkanie Przedstawicieli Drużn: Odbędzie się w piątek o godzinie 20:00 w hotelu TWINS 2 przy ul. Żywicznej 57 w sali przylegającej do restauracji, po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu. Prosimy o punktualne przybycie, gdyż część z Was będzie uczestniczyła w spotkaniu sędziów, które nastąpi później w innym hotelu. Obecność obowiązkowa!

Spotkanie Sędziów:
Odbędzie się w piątek o godzinie 21:00 w hotelu TWINS 1 przy ul. Weteranów 44. Spotykamy się przy recepcji. Obecność obowiązkowa!

Zakończenie Turnieju:
Wyjazd drużn następuje po ostatnim meczu w niedzielę, 29.06 o godzinie 14:30. Przed wyjazdem na halę sportową prosimy o wykwaterowanie się z hotelu (doba hotelowa kończy się o godz. 12:00).

Zachęcamy do śledzenia nowinek na naszej stronie oraz aktywnego uczestnictwa na forum internetowym http://www.far.org.pl/forum/viewforum.php?id=31

IWRF    |    Forum