rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Turniej niskopunktowców 13.05.2009

Wszystkich Miłośników rugby zapraszamy na Turniej Zawodników Niskopunktowych o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa, który odbędzie się w dniu 06.06.2009 r. na hali Klubu Sportowego "Bronowianka" przy ul. Zarzecze 124 w Krakowie.

W rozgrywkach wezmą udział następujące zespoły: Sitting Bulls (Katowice), Four Kings (Warszawa), Jeźdźcy (Borowa Wieś), Piecobiogaz (Poznań).

Wśród zawodników Polskiej Ligi Rugby na Wózkach od dawna przeważającą większość stanowią zawodnicy niskopunktowi. Niestety mają oni ograniczone możliwości bezpośredniego uczestniczenia w rozgrywkach, a czas przebywania na boisku w podczas gry jest stosunkowo krótki. Na świecie coraz częściej organizuje się specjalne turnieje dla niskopunktowców, które dają zawodnikom 0,5-1,5 punktowym możliwość aktywnej rywalizacji. Informacja o organizacji u nas takiego turnieju odbiła się szeroką falą entuzjazmu wśród naszych drużn. Cieszymy się, że turnieje pozaligowe rozgrywane w kraju cieszą się tak dużm uznaniem i nie brakuje chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach.

Drużnom zgłoszonym na czerwcowe rozgrywki żczymy jak najwyższej formy sportowej!

IWRF    |    Forum