rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Jak upał - to Łomianki! 14.07.2010

Nie byłoby w Polsce upałów, gdyby nie zgrupowania dla nowych zawodników w Łomiankach. Już od 4 lat temu wydarzeniu towarzyszą najgorętsze weekendy w naszym kraju. Tradycyjnie więc w drugi weekend lipca (8-11.07) w Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym zawodnicy zmagali się przede wszystkim z wysoką temperaturą, a w drugiej kolejności także z własną kondycją fizyczną.

Nasza 30-osobowa grupa spotykała się na wspólnym śniadaniu o godzinie 8:15. Zaraz potem zawodnicy pod przywództwem Lecha Furmaniuka i Macieja Napieralskiego udawali się na halę sportową, a sędziowie pod skrzydłami Karoliny Swobody zamykali się w chłodniejszej nieco sali konferencyjnej, aby przyswajać wiedzę. Jakże ciekawe były ponowne spotkania tych dwóch grup w jednym meczu – każdej w swojej roli!  Wspólne oglądanie nagrania z sobotniego meczu dostarczyło wszystkim wiele śmiechu i radości, wprowadzając nas w wesołą atmosferę.

Podstawy gry w rugby poznali wózkowicze z okolic Borowej Wsi,  Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa i Warszawy  – mamy nadzieję, że ci zawodnicy wkrótce wzbogacą nabytymi umiejętnościami swoje drużyny ligowe. Nie zawiódł jak zwykle również skład z Lublina – stamtąd przyjechali zawodnicy może bardziej już doświadczeni, ale zawsze chętni do tego, aby dalej się rozwijać i budować swoją formę fizyczną. Ich obecność zawsze okazuje się nieoceniona!

Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego pobytu w tak wspaniałej atmosferze – prowadzącym zajęcia, ekipie technicznej, no i samym zawodnikom, którzy byli bardzo zaangażowani i chętni do pracy – oby wasz zapał utrzymywał się na tym samym poziomie przez długie lata rozgrywek ligowych!

Ci, którzy obawiają się o pogodę na swój długo wyczekiwany urlop, niech się nie martwią. Już za dwa tygodnie Łomianki gościć będą uczestników Warsztatów Aktywizacji Zawodowej realizowanych przez FAR, w najbliższych dniach nie spodziewamy się zatem gwałtownego załamania pogody, a wysokie temperatury powinny utrzymać się do końca lipca J

Zapraszamy do galerii! (Kliknij)

IWRF    |    Forum