rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Four Kings I zdobywcą Pucharu! 23.11.2010

„Pucharem w Bydgoszczy zakończyliśmy sezon ligowy Polskiego Rugby na Wózkach. Podczas dwóch dni rozgrywek nie zabrakło emocjonujących meczów, wspaniałych akcji, walki na boisku oraz gorącego dopingu na ławkach i trybunach. Hala bydgoska „Łuczniczka” mogła spełnić oczekiwania najbardziej wymagających - nawierzchnia doskonała, zaplecze również. Zakwaterowanie w Hotelu Holiday Inn, jak i posiłki tam serwowane sprawiły nam radość i satysfakcję.” – tak o rozegranym w trzeci weekend listopada turnieju pisze zawodnik warszawskiej drużyny Four Kings II, Jacek Wanic.

A jak o Pucharze Ligi wypowiadają się inni można prześledzić w zakładce: Media o nas. Nikt nie ma chyba wątpliwości co do faktu, że obiekty spełniały wszystkie kryteria konieczne do organizacji zawodów na najwyższym poziomie światowym. Cieszy nas to szczególnie dlatego, że podczas turnieju gościliśmy wielu zagranicznych zawodników.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych; dyrekcji Hotelu Holiday Inn oraz Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” za udostępnienie obiektów, panu Krzysztofowi Głombowiczowi za komentarz sportowy, zespołom Flexi i Mini Flexi pod opieką p. Karoliny Dąbkowskiej za uświetnienie naszych zawodów oprawą artystyczną, Głównemu Sędziemu Ligi i Koordynatorom Sędziów Stolikowych za czuwanie nad przebiegiem imprezy oraz wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w przygotowanie tych zawodów – zawodów wyjątkowych, które na pewno pozostaną w naszej pamięci jako jeden z najlepszych turniejów Polskiej Ligi Rugby na Wózkach.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami spotkań i rankingiem drużyn (wyniki turnieju).

Organizatorzy

IWRF    |    Forum