rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Wyniki I Turnieju 2011 13.04.2011

W ostatni weekend rozegraliśmy pierwszy Turniej w tym sezonie, w którym o najlepsze miejsca walczyło 10 drużyn z grupy A i B. Pomimo pochmurnej pogody, na hali nie brakowało gorących emocji. Po długiej przerwie zimowej zawodnicy byli pełni energii i chęci zdobycia zwycięstwa. Ale nawet kontuzja jednego z zawodników drużyny Skorpion Polkowice nie zniechęciła go do uczestniczenia w turnieju i wspierania swojej drużyny. 

Jak co roku mamy zaszczyt gościć sędziów z zagranicy. W tym Turnieju naszym sędziom na boisku towarzyszyła Nicole Fassbender z Niemiec. Nie zabrakło także obecności naszych klasyfikatorek Izabeli Franczak i Agnieszki Czerskiej, które klasyfikowały nowych zawodników. Przebieg rozgrywek śledziła jak zawsze telewizja radomska DAMI, a także od tego roku również Radio Plus Radom, które objęło wyłączny patronat medialny nad naszym Turniejem.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy - wolontariuszom, sędziom stolikowym z V LO im. Romualda Traugutta w Radomiu, firmie GTM za serwis wózkowy i wszystkim kibicom, którzy dzielnie wspierali drużyny. Organizacja turnieju możliwa była dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rozgrywek oraz fotorelacją.

 

IWRF    |    Forum