rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
II Turniej PLRnW - znamy już wyniki 26.05.2011

Kolejny turniej za nami i kolejne emocje. Tym razem na korcie Hali Sportowej AGA w Radomiu mieliśmy okazję oglądać osiem drużyn z grupy C. Dla jednych to chleb powszedni, dla innych ciężka lekcja wytrzymałości. A mimo to ostro walczyły i nie poddały się debiutujące drużyny: Diabły z Łodzi, Siedzące Konie z Katowic oraz The Dogs z Gorzowa Wielkopolskiego. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki na kolejnych turniejach.

Także wśród sędziów boiskowych mieliśmy debiutantów, którzy dzielnie gwizdali bramki i pilnowali, aby zawodnicy nie popełniali fauli. Z roku na rok grono sędziów powiększa się. Obecnie jest ich prawie 30. Jesteśmy dumni z tak dużej i profesjonalnej grupy sędziów na międzynarodowym poziomie. Aby tak dalej!

Nowe drużyny... nowi zawodnicy... a zatem nie mogło zabraknąć również klasyfikatorek - Agnieszki Czerskiej i Izabeli Franczak, które sklasyfikowały trzynastu zawodników. Uzyskane punktacje oraz składy drużyn dostępne są Tutaj.

O pierwsze miejsce tym razem rywalizowały ze sobą IKS Atak z Elbląga i Four Kings III Warszawa. Mecz był zacięty, punkt za punkt, ale ostatecznie zwycięstwo trafiło do drużyny z Elbląga. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rozgrywek.

 

IWRF    |    Forum