rugby.far.org.pl
far.org.pl
Rozgrywki ligowe O grze Kalendarium Galeria Kontakt
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
far.org.pl
Znamy już wyniki III Turnieju! 13.06.2011

Czerwcowy weekend był wyjątkowo sprzyjający dla najlepszych polskich rugbystów. Chwilowa przerwa w letniej fali upałów pozwoliła nam na swobodne rozegranie III Turnieju PLRnW grupy A i B. W dniach 10-12 czerwca tradycyjnie już gościliśmy w Polsce zagranicznych klasyfikatorów. Tym razem jednak wizyta była wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz w historii polskiego rugby na turnieju obecny był pełen panel klasyfikacyjny (Sarah Leighton – Wlk. Brytania, Główna Klasyfikator Europy, Claire Tucak – Australia, Lotta Krossen – Szwecja), który nadawał zawodnikom międzynarodową klasyfikację IWRF.  Wielkim sukcesem zakończyło się również szkolenie naszych polskich klasyfikatorek: Iza Franczak oraz Agnieszka Czerska otrzymały certyfikacją na levelu 2. Warto dodać, że Iza otrzymała również zaproszenie do panelu klasyfikacyjnego na najbliższych Mistrzostwach Europy!

Zwycięzcą turnieju w grupie A został po raz pierwszy zespół Balian Poznań. W grupie B najlepszą lokatę wywalczył zespół Four Kings II. Gratulujemy sukcesu!


Organizacja turnieju możliwa była dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.


Zapraszamy do zapoznania się z wynikami turnieju.

Raport z klasyfikacji

IWRF    |    Forum